Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Цифров контролер За Бойлер за паркиране на вода
NF компания е разработила нов цифров контролер за TT-EVO и TT-C5 бойлер за паркиране. Този цифров контролер е разработен главно за бойлера за паркиране на вода. Тя може не само да използва функцията за време, но и да работи с дистанционното управление.
Описание
NF компания е разработила нов цифров контролер за TT-EVO и TT-C5 бойлер за паркиране. Този цифров контролер е разработен главно за бойлера за паркиране на вода. Тя може не само да използва функцията за време, но и да работи с дистанционното управление.

Технически параметри
| Номинално напрежение | 12V / 24V |
| Обхват на работно напрежение | 9-32V |
| Големина | W: 82mm, H: 37mm, D: 12mm |
| Температура на околната среда | -40°C до +65°C |
| Инсталация | местоположение Интериор на превозното средство |
| Времето | 3 начални пъти могат да бъдат предварително зададени в рамките на 7 дни |
| Приложение | За бойлер за бойлер |
| Порт | Тиендзин/Пекин |

Приложение


Популярни тагове: цифров контролер за бойлер за паркиране на вода, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, котировка
Може да харесаш също

















