Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
12v 24v ван електрически климатик за автомобили
Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Климатикът за каравана под плажа има предимствата да не заема място и може да проектира изхода за въздух според вашите собствени нужди.
Описание
12v 24v ван електрически климатик за автомобили
Описание на продуктите

Структура и принцип на работа
Монтиран отдолу дизайн: Монтираните отдолу климатици в RVs обикновено се инсталират на определено място в долната част на RV и са свързани с външния свят чрез долните вентилационни отвори на климатика, за да се постигне циркулация на въздуха и вентилация.
Хладилен цикъл: Монтираната отдолу климатична система на RV възприема принципа на охлаждане с циркулация на хладилен агент. Той отделя топлина от вътрешността на RV чрез компоненти като компресори, изпарители и кондензатори, като по този начин намалява вътрешната температура.
Структура и принцип на работа
Вентилационна система: Долно монтираният климатик на RV също е оборудван с вентилационна система, която изтегля свеж външен въздух във вътрешността на RV чрез вентилатор и изхвърля мръсния въздух от вътрешното пространство, за да поддържа циркулацията на въздуха в помещението.
Система за управление: Долно монтираните климатици RV обикновено са оборудвани с интелигентна система за управление, която може автоматично да регулира работното състояние на климатика според зададената температура и скорост на вятъра, за да се постигне комфортна вътрешна среда.

Описание на продуктите
| Модел | NFHB9000 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 9000БТУ |
| Номинален капацитет на термопомпа | 9500BTU |
| Допълнителен електрически нагревател | 500W (но версията 115V/60Hz няма нагревател) |
| Захранване | 220-240V/50Hz, 220V/60Hz, 115V/60Hz |
| Хладилен агент | R410A |
| Компресор | вертикален ротационен тип, Rechi или Samsung |
| Система | един двигател + 2 вентилатори |
| Общ материал на рамката | едно парче, EPP Метална основа |
| Размери на модула (Д*Ш*В) | 734*398*296 мм |
| Нето тегло | 27,8 кг |



Описание на продуктите

Популярни тагове: 12v 24v ван електрически климатик за автомобили, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също




















