Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
220V долен RV климатик с CE
Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Климатикът за каравана под плажа има предимствата да не заема място и може да проектира изхода за въздух според вашите собствени нужди.
Описание
220V долен RV климатик с CE
Описание на продуктите


Потите ли се благодарение на вашия стар и ненадежден климатик за RV? В NF ще ви покрием. Ние сме специализирани в предоставянето на най-добрите RV AC модули, които ще ви осигурят комфорт през цялото ви пътуване.
В допълнение, нашите климатици са гарантирано с високо качество. Климатиците с марка NF са добре известни със своята издръжливост и качество. Накратко, можете да сте сигурни, че инвестирате в дълготраен комфорт и производителност. Кажете сбогом на безсънните нощи и душните следобеди. Нашите първокласни RV климатици ви гарантират, че се наслаждавате на идеални температури, независимо къде ви отвеждат вашите приключения на открито. Освен това те работят тихо, обещавайки спокойни пътувания без никакви шумови смущения. Бъдете прохладни, удобни и готови да изследвате с висококачествените климатици за кемпери на NF. Изберете своя днес и се насладете на най-доброто изживяване у дома на колела.
Параметри на продуктите
| Модел | NFHB9000 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 9000БТУ |
| Номинален капацитет на термопомпа | 9500БТУ |
| Допълнителен електрически нагревател | 500W (но версията 115V/60Hz няма нагревател) |
| Захранване | 220-240V/50Hz, 220V/60Hz, 115V/60Hz |
| Хладилен агент | R410A |
| Компресор | вертикален ротационен тип, Rechi или Samsung |
| Система | един двигател + 2 вентилатори |
| Общ материал на рамката | едно парче, EPP Метална основа |
| Размери на модула (Д*Ш*В) | 734*398*296 мм |
| Нето тегло | 27,8 кг |
Структура на продукта:

Инсталиране на продукти


Нашата компания

Популярни тагове: 220v долен rv климатик с ce, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















