Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
220v Rv климатик
Покривен климатик, стандартен размер, 335 мм висок ; мощно охлаждане, стабилна работа, добро ниво на шум
Описание
NF приема нова дизайнерска концепция, 220v rv климатик покривът има надеждна и стабилна производителност и има висока производителност и елегантен външен вид, демонстрирайки елегантния вкус на живота на клиентите.
| Име на продукта | NFRT2-135220v rv климатик |
| Размери на горната единица (Д * Ш * В) | 890 * 760 * 335 мм |
| Нето тегло | 39 кг |
| Номинален капацитет на охлаждане | 12000BTU |
| За 220V / 50Hz, 60Hz версия, номинален капацитет на термопомпата | 12500BTU или допълнителен нагревател 2000W |
| Захранване | 220-240V / 50Hz, 220V / 60Hz, 115V / 60Hz |
| Хладилен агент | R410A |
| Компресор | вертикален ротационен тип, LG или Rechi |
| Един двигател system 2 вентилатора | |
| Вътрешен материал на рамката | EPS |
| Произход на двореца | Хъбей , Китай |
| MOQ | 1бр |
| Цвят | Бял |
| Шум | Добро ниво на шума |
| Приложение | RV / Каравана / Кемпер / Кемпер |
| Порт | ПЕКИН / ТЯНДЖИН |
Шоуто за климатик 220v rv

За една инсталация: Климатикът / термопомпата трябва да бъдат монтирани леко напред от центъра (отпред назад) и центрирани отстрани настрани. Вижте ФИГ.1.
За предпочитане е този климатик / термопомпа да бъде монтиран в относително равен и равен участък на покрива, измерен с RV, паркиран на равна повърхност; приемлив е обаче наклон до 15 градуса от двете страни или отпред назад. 220v rv климатик Приложение ![]() ![]() |
Популярни тагове: 220v rv климатик, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също























