Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Покривен RV климатик
Hebei Nanfeng Automobile Equipment (Group) Co., Ltd, която е единствената, предназначена за китайското военно превозно средство. Нашите продукти са не само популярни в Китай, но също така се изнасят в други страни, като Южна Корея, Русия, Украйна и т.н.
Описание
NFRTN2-100HP покривен RV климатик
дизайнът и инсталирането на тази машина е подходящо за rv за подобряване на вътрешната температура и осигуряване на комфортна среда. той може да охлажда rv, когато е' горещо и да затопля rv, когато е' температурата му може да се регулира в двете среди.

Технически параметри
| Модел | NFRTN2-100HP |
| Номинален капацитет на охлаждане | 9000BTU |
| Номинална отоплителна мощност | 9500BTU |
| Захранване | 220-240 VAC / 50Hz |
| Компресор Работен ток | 4.2A |
| Компресор Ток със заключен ротор | 22.5A |
| Номинална охлаждаща мощност | 1000W |
| Номинална мощност на отопление | 800W |
| Обем на въздуха (висока скорост) | 490m3/h |
| Кабелен стандарт | 12AWG Меден проводник с дължина не повече от 8м |
| Защита на веригата | 20А предпазен проводник или предпазител |
| Хладилен агент (R 410 A) | 620g |
Описание на дистанционното управление
След включване, компресорът ще се включи след няколкоминути.
Натиснете бутона “MODE”, за да превключите различни режими (Автоматично, Охлаждане, Сухо, Вентилатор и Отопление). 2 секунди по-късно системата ще потвърди да влезе в избрания работен режим и ще се чуе вътрешен звуков сигнал. По време на операцията дистанционното управление трябва да се насочи към модула за приемане на сигнал.

ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ
Работата на климатика е свързана със състоянието на отопление на изолационната кутия на самия RV. Потребителите могат да предприемат някои превантивни мерки за намаляване на навлизането на топлина, за да подобрят хладилните характеристики на климатичното оборудване.
Когато външната температура е висока, следните методимогат да бъдат приети за намаляване на навлизането на топлина в RV и подобряване на ефективността на работа:
1. Паркирайте RV на хладно място.
2. Укрепване на топлоизолацията на отделението,премахнете или блокирайте отвора в превозното средство и блокирайте прозореца със сенници (щори или окачени завеси).
3. Затворете врати и прозорци или избягвайте честото отваряне изатварянето им.
4. Избягвайте да използвате нагревателни устройства в превозното средство.
Приложение


Габаритните размери на всяко външно тяло и панел са както следва:


Подготовка за монтаж
Този продукт е инсталиран на покрива на RV. Когато определяте вашите изисквания за охлаждане, трябва да следвате следните точки
да се има предвид: Размер на RV
Площ на прозореца на RV (колкото по-голяма е площта, толкова по-отопляема)
Ефективност на дебелината и топлоизолацията на изолационни материали в плочата на отделението и покрива
Географско местоположение, където RV се използва от потребителите
Популярни тагове: покрив rv климатик, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също


















