Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
4kw нагревател за въздух и вода
Описание на продукта Нагревателят е интегрирана машина за топла вода и топъл въздух, която може да осигури битова гореща вода, докато отоплява обитателите. Този нагревател позволява използване по време на шофиране. Този нагревател има и функцията да използва локално електрическо отопление. В режим на работа на топъл въздух с топъл въздух, това ...
Описание
Описание на продукта

Нагревателят е вградена машина за топла вода и топъл въздух, която може да осигури битова топла вода, докато отоплява обитателите. Този нагревател позволява използване по време на шофиране. Този нагревател има и функцията да използва локално електрическо отопление.

В режим на работа с топъл въздух с топъл въздух този нагревател може да се използва за отопление както на стаята, така и на топлата вода. Ако е необходима само топла вода, моля, изберете режим на работа с топла вода.
Когато околната температура е под 3 ° C, моля, изпразнете водата в резервоара за вода, за да предотвратите замръзване на резервоара за вода.

Има три възможности за избор на енергия:
-- Дизелов режим
Автоматичният нагревател регулира мощността.
-- Електрически режим
Изберете ръчно режима на отопление от 900 W или 1800 W според мощността на захранването на мястото за битуми.
-- Хибриден режим

Цел на метода
1. Има само едно устройство за отопление на автомобила и топла вода, което заема по-малко място
2. Икономична и енергоспестяваща работа и експлоатация, с хибриден режим на гориво и градска електроенергия
3. Изпратете топлия въздух до най-доброто място за отопление на автомобила през четири канала за топъл въздух
4. Стандартният предпазен дренажен клапан за антифриз може автоматично да се източи, когато температурата спадне до 1-4 ℃
5. Интелигентна функция на платото, насладете се на красотата на платото със спокойствие
6. Може да се комбинира с климатик за реализиране на автоматичен контрол на температурата
7. Стандартен клапан за подаване на вода

Когато потреблението на енергия е ниско (например поддържане на стадий на стайна температура), се предпочита електрическото отопление. Докато електричеството в града не може да се задоволи, дизеловото отопление се стартира и функцията за дизелово отопление се изключва първо във фазата на регулиране на мощността.
Резервни части


В режим на работа с гореща вода , за отопление на резервоара се използва газов режим или електрически режим。 Температурата на резервоара може да бъде настроена на 40 ° C или 60 ° C.


Дизелов режим
Нагревателят работи с най-ниска мощност. Спрете нагряването веднага след достигане на зададената температура.


Електрически режим
Изберете ръчно режима на отопление 900W или 1800W според мощността на захранването на лагера.


Основни технически параметри
| Номинално напрежение | DC12V |
| Диапазон на работното напрежение | DC10.5V ~ 16V |
| Краткосрочна максимална консумация на енергия | 8-10A |
| Средна консумация на енергия | 1.8-4A |
| Тип гориво | Дизел |
| Мощност на топлината на горивото (W) | 2000/4000/5000 |
| Разход на гориво (g / H) | 220/440/550 |
| Ток в покой | 1mA |
| Обем на подаване на топъл въздух m3 / h | 287макс |
| Капацитет на резервоара за вода | 10L |
| Максимално налягане на водната помпа | 2,8 бара |
| Максимално налягане на системата | 4,5 бара |
| Номинално електрическо напрежение | ~220V |
| Електрическа отоплителна мощност | 900W/1800W |
| Разсейване на електрическа мощност | 3.9A/7.8A |
| Работна (околна среда) температура | -25℃~+80℃ |
| Работна надморска височина | ≤1500m |
| Тегло (кг) | 15,6 кг (без вода) |
| Размери (mm) | 510×450×300 |
| Ниво на защита | IP21 |
Приложение




Въпроси за комбиниран нагревател в дизел
1. Копие ли е на Трума?
Подобно е на Трума. И това е нашата собствена техника за електронни програми
2. Съвместим ли е нагревателят Combi с Truma?
Някои части могат да се използват в Truma, като тръби, изход за въздух, скоби за маркучи. отоплителна къща, работно колело на вентилатора и така нататък.
3. Трябва ли едновременно да бъдат отворени изпускателните отвори 4бр?
Да, 4 броя изпускателни отвори за въздух трябва да бъдат отворени едновременно. но обемът на въздуха на изхода за въздух може да се регулира.
4. Комплектът включва ли тръби?
Да,
1 бр. Изпускателна тръба
1 бр. Тръба за всмукване на въздух
2 броя тръби за горещ въздух, всяка тръба е 4 метра.
5. Колко време отнема нагряването на 10L вода за душ?
Около 30 минути
6. Работна височина на нагревателя?
Текущата работна надморска височина е 0-1500 метра. Нагревателят в режим на голяма надморска височина е в процес на проучване, който може да достигне 5000 метра и се очаква да бъде завършен до 3 месеца.
7. Как да управлявам режима на голяма надморска височина?
Автоматична работа без човешка операция
8. Може ли да работи на 24v?
Да, просто се нуждая от преобразувател на напрежение, за да настроите 24v до 12v.
9. Какъв е диапазонът на работното напрежение?
DC10.5V-16V
Високото напрежение е 200V-250V
10. Може ли да се контролира чрез мобилно приложение?
Засега го нямаме и той е в процес на разработка.
11. Относно отделянето на топлина
Ако се използва само дизел, той е 4kw
Ако се използва само електричество, това е 2kw
Хибридният дизел и електричеството могат да достигнат 6kw
Популярни тагове: 4kw въздух и вода комбиниран нагревател, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също




















