Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
12V електрическа водна помпа за автобус
Електрическа водна помпа NF 12v за автобус се използва главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
Описание
12V електрическа водна помпа за автобус
1, Представяне на продукта

Електрическа водна помпа NF 12v за автобус се използва главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
2, параметър на продукта
| Номер на модела | HS- 030-201A |
| Температура на околната среда | -40ºC~ плюс 100ºC |
| Средна темп | По-малка или равна на 90ºC |
| Номинално напрежение | 12V |
| Обхват на напрежението |
DC9V~DC16V |
| Степен на хидроизолация | IP67 |
| Срок на експлоатация | По-голямо или равно на 6000h |
| Шум | По-малко или равно на 50dB |
| Мощност на натоварване | 85 W (когато главата е 5 м) |
| течаща | Q=1500L/H (когато главата е 5 м) |


3, Описание на функцията
(1)Заключена защита на ротора
Когато примесите в тръбопровода причинят блокиране и блокиране на помпата, помпата ще спре да се върти (след като двигателят на помпата е бил рестартиран определен брой пъти, ако блокираното състояние все още не е елиминирано, помпата ще спре да работи). След като състоянието на блокиран ротор бъде елиминирано, помпата се изключва и се рестартира, за да възобнови нормалната работа.
(2) Защита от работа на сухо
Ако циркулиращата среда не е свързана към тръбопровода, помпата работи с намалена скорост и спира след работа в продължение на 15 минути и трябва да бъде изключена и рестартирана след спиране; Водната помпа работи на сухо в етап на намаляване на оборотите, водоснабдяването се възстановява и водната помпа възобновява нормалната си работа.
(3) Обратна връзка на захранването
Полярността на захранването е обърната и вътрешната верига на помпата не е повредена.
(4) Изход с постоянна мощност
Когато захранващото напрежение варира между DC9V-16V, мощността на помпата е основно непроменена.
(5) Защита от пренапрежение
Захранващото напрежение на водната помпа надвишава точката на защита от пренапрежение, водната помпа влиза в защитата при изключване и напрежението се връща към нормалното. Водната помпа възстановява нормалната си работа.
4, подробности за продукта



5, Приложение на продукта

6, защо да изберете нас?
(1) Нашата компания е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане на автомобили в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай.
(2) Контрол на качеството през целия производствен процес.
(3) Обща проверка на фиксирането преди опаковане.
(4) През 2006 г. нашата компания премина сертификация на системата за управление на качеството ISO/TS16949:2002.
(5) След като направите поръчка, ние ще проследим целия процес и ще го актуализираме за вас. Събиране на стоки, товарене на контейнери и проследяване на транспортна информация за стоки за вас.
(6) Всеки от нашите продукти, от който се интересувате, или всякакви персонализирани поръчки, които искате да направите, всякакви артикули, които искате да купите, Моля, уведомете ни вашите изисквания. Нашият екип ще направи всичко възможно, за да ви помогне.
Популярни тагове: 12v електрическа водна помпа за автобус, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















