Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
DC24V електронна водна помпа за кола
Електрическите водни помпи NF New Energy за електрически автобуси се използват главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
Описание
DC24V електронна водна помпа за кола
Описание на продуктите


Основни предимства на електрическата водна помпа:
Електрическата водна помпа наистина е спасител, когато става въпрос за двигателя на вашия автомобил. Но колко важно е то и колко ползи предоставя? Нека разберем.
1, Поток под налягане
Електрическата водна помпа има предимство пред механичния аналог. Последният работи с помощта на коляновия вал, което означава, че зависи от оборотите на двигателя. Първият има електрически мотор, който го поддържа, така че налягането на охлаждащата течност е високо през цялото време и получавате мощно подаване на охлаждаща течност в различните части на двигателя. Тази функция позволява на системата да се охлажда по-добре и по-бързо.
2, Консумира по-малко енергия
Електрическата водна помпа изразходва малко количество енергия, за да функционира. Той взема 12V изход от колата и изпълнява изключително важна услуга за превозното средство. Освен това няма голяма загуба на енергия, когато използваме електрическа помпа. Постоянната мощност води до непрекъснато подаване на охлаждаща течност към двигателя. Механичната помпа, от друга страна, извлича енергия от коляновия вал, която след това се прехвърля към системата на ремъка и шайбата и накрая към помпата. Истинската мощност от коляновия вал никога не се прехвърля напълно към водната помпа.
3, Те имат по-малко триене
Механичните водни помпи имат няколко движещи се части, което води до триене и производство на повече топлина в двигателния отсек. Идеята е да се намали количеството на триенето, а електрическата водна помпа помага да се направи това по възможно най-добрия начин. Мотора на водната помпа работи ефективно и само когато е поръчан. В противен случай той остава латентен и готов. Електрическата помпа също има по-малко подвижни части и се предлага в идеална опаковка, която спестява място и намалява триенето.
Параметър на продуктите
| Номер на модела | ХС%7б%7б0%7д%7дА |
| Температура на околната среда | -40 градус -+95 градус |
| Средна (антифриз) Темп | По-малко или равно на 105 градуса |
| Номинално напрежение | 24v |
| Обхват на напрежението | DC18V-DC30V |
| Текущ | По-малко или равно на 11,5 A (когато главата е 6 m) |
| течаща | Q По-голямо или равно на 6000L/H (когато напорът е 6m) |
| Шум | По-малко или равно на 60dB |
| Срок на експлоатация | По-голямо или равно на 35000h |
| Степен на хидроизолация | ИП67 |
Размер на продукта:


Подробности за продуктите



Приложение на продуктите

Нашата компания

Популярни тагове: dc24v електронна автомобилна водна помпа, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















