Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
12KW нагревател на акумулаторна батерия за електрически автобус
Hebei Nanfeng Group произвежда нагреватели повече от 30 години и нашата компания е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане на автомобили в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Ключовите целеви пазари включват електрически превозни средства. батерии за управление на топлината и ОВК хладилни агрегати. В същото време ние също си сътрудничим с Bosch и качеството на нашите продукти и производствената ни линия са силно одобрени от Bosch.
Описание
12KW нагревател на акумулаторна батерия за електрически автобус
Описание на продуктите

PTC нагревателите играят важна роля в новите енергийни превозни средства. Техният принцип на работа е да генерират топлина чрез съпротивление след включване на захранването и да си сътрудничат с вентилатора, за да направят въздушния поток през елемента за постигане на нагряващия ефект.
DC PTC нагреватели, нагреватели на керамична основа, се използват широко в електрически превозни средства. PTC термисторите са предпочитани заради тяхното нагряване при постоянна температура, дълъг живот, икономия на енергия, безопасност без открит пламък и контролирано генериране на топлина.
Параметър на продуктите
| Модел | NFL5825 |
| Номинална мощност | 12KW |
| Номинално напрежение | DC800V |
| Диапазон на високо напрежение | 550~850V |
| Диапазон на ниско напрежение | 15~32V |
| Пусков ток | По-малко или равно на 30A |
| Режим на изходна мощност | CAN или автоматичен контрол на температурата |
| Относителна влажност | 5% - 95% |
| Ниво на защита | IP67 |
| Тегло | 4 кг |
Подробности за продуктите






Размер на продуктите


До 2030 г. електрическите превозни средства (EV) ще представляват 64% от глобалните продажби на нови автомобили. Като по-екологична и по-рентабилна алтернатива на автомобилите, работещи с изкопаеми горива, електромобилите скоро ще бъдат част от ежедневието. Ето защо нашите основни нови продукти през последните години са части за електрически превозни средства, особено високоволтови нагреватели за охлаждаща течност. Моля, проверете нашия каталог в прикачения файл. От 2,6kw до 30kw, нашите нагреватели могат да отговорят на всички ваши изисквания.
Нашите високоволтови нагреватели за охлаждаща течност могат да се използват за подобряване на енергийните характеристики на батерията в EV и HEV. В допълнение, той позволява бързо генериране на комфортни температури в кабината, което позволява по-добро изживяване при шофиране и пътници.
Сега разработваме съвместно с Bosch и качеството на нашите продукти и производствена линия са високо признати от Bosch. Ние сме вашият най-добър избор в Китай.
Приложение на продуктите

Нашата компания

Популярни тагове: 12kw акумулаторен нагревател за електрически автобус, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също


















