Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
5KW PTC автомобилен нагревател
Автомобилният нагревател 5kw ptc за сглобяване на електрически автомобили може да осигури топлина за кабините на нови енергийни превозни средства и да отговаря на критериите за безопасно размразяване и обезпотяване. В същото време той осигурява топлина за други части на автомобила, които се нуждаят от регулиране на температурата.
Описание
5KW PTC автомобилен нагревател
Описание на продуктите


Сърцето на PTC нагревателя за охлаждаща течност е PTC елементът, компонент, който обикновено е направен от керамичен материал с интересна характеристика: устойчивостта му се увеличава с повишаване на температурата. Това качество гарантира, че електрическият ток се намалява при достигане на зададената температура, предпазвайки системата от прегряване, което е решаващ фактор за безопасност и издръжливост.
Параметър на продуктите
| Продуктов артикул | SR10-5 |
| Мощност | 5KW±10% (650VDC, 10L/min, 60 градуса) |
| Диапазон на високо напрежение | 550~850VDC |
| Диапазон на ниско напрежение | 20 ~32VDC |
| Токов удар | По-малко или равно на 35A |
| Тип комуникация | МОГА |
| Метод на контрол | ШИМ управление |
| Електрическа якост | 2150VDC, няма феномен на повреда при разреждане |
| Изолационно съпротивление | 1000VDC, по-голямо или равно на 100MΩ |
| IP степен | IP 6K9K & IP67 |
| Температура на съхранение | - 40~125 градуса |
| Използвайте температура | - 40~125 градуса |
| Температура на охлаждащата течност | -40~90 градуса |
| Антифриз | 50 (вода) +50 (етилен гликол)% |
| Тегло | По-малко или равно на 2,8 кг |
Структура на нагревателя на охлаждащата течност PTC:

Функция на PTC нагревателя на охлаждащата течност:
Основната функция на PTC нагревателя на охлаждащата течност е да загрява охлаждащата течност, обикновено смес от вода и антифриз, която след това циркулира в системата на автомобила. Отопляемата охлаждаща течност играе две ключови роли в електрическото превозно средство.
Първо, той може да бъде прехвърлен към батерията, така че да достигне оптималната си температура за зареждане преди началото на цикъла на зареждане. Регулирането на температурата е от съществено значение за удължаване на живота на батерията и оптимизиране на работата на батерията.
Второ, температурата на охлаждащата течност може да се прехвърли към отоплителната сърцевина, която след това затопля въздуха в кабината, осигурявайки на пътниците топла и комфортна среда.
Подробности за продуктите



Приложение на продуктите




Сертифициране на продукти

Популярни тагове: 5kw ptc автомобилен нагревател, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















