Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
8KW PTC бойлер New Energy
Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на електрически нагреватели в Китай и единственият определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Този 8kw PTC бойлер с нова енергия се използва главно за отопление на купето и размразяване и обезпотяване на прозорците или захранване на термична батерия управление предварително загряване на батерията.
Описание
8KW PTC бойлер New Energy
Описание на продуктите

PTC бойлерът има саморегулиращ се PTC нагревателен елемент, отделен от вода и електричество, безопасен и надежден. Проста структура, висока термична ефективност, водоустойчив до IP67. Електронното стареене е ниско и експлоатационният живот е дълъг. Освен това охлаждащият нагревател PTC има технически параметри на устойчивост на топлина, устойчивост на замръзване, устойчивост на корозия, устойчивост на вибрации и устойчивост на електромагнитни смущения. Топлината вътре в колата е необходим нагревателен елемент. Автомобилите, задвижвани с газ и хибридните превозни средства, могат да черпят топлина от двигателя. Електрическото задвижване на електрическите превозни средства не произвежда толкова топлина, колкото двигателят, поради което трябва да се монтират PTC нагреватели, за да се отговори на нуждите от отопление през зимата. Този тип PTC охлаждащ нагревател се използва широко в системата за управление на електрическия нагревател на автомобила поради добрия си топлинен ефект, равномерно разпределение на топлината, безопасност и надеждност.
Продуктът може да се използва самостоятелно за замяна на традиционните нагреватели на течно гориво, като се постигат цялостни икономии на енергия и икономии на разходи. В много студени райони, поради липса на електричество, може да се използва като допълнение към традиционен нагревател на течно гориво. Режимът на работа е последователно свързване на чиста електрическа печка с нагревател на мазут, което потвърждава необходимостта от допълнителна помпа според реалните нужди за подобряване на циркулационната мощност.
Нагревателят се използва главно за отопление на купето, размразяване и обезпотяване на прозорците или предварително загряване на батерията за термично управление на захранващата батерия, за да отговаря на съответните разпоредби и функционални изисквания.
Параметър на продуктите
| Мощност | 8000W±10 процента (600VDC, T_In=60 градуса ±5 градуса, поток=10L/min±0.5L/min) KW |
| Съпротивление на потока | 4,6 (Т на хладилния агент=25 градуса, дебит=10L/min) KPa |
| Разрушително налягане | 0.6 MPa |
| Температура на съхранение | -40~105 градуса |
| Използвайте температура на околната среда | -40~105 градуса |
| Диапазон на напрежение (високо напрежение) | 600V (450~750V) / 350V (250~450V) по избор |
| Диапазон на напрежение (ниско напрежение) | 12 V(9~16V)/24V (16~32V) по избор |
| Относителна влажност | 5~95 процента |
| Захранващ ток | 0~14.5 A |
| Пусков ток | По-малко или равно на 25 A |
| Тъмно течение | По-малко или равно на 0,1 mA |
| Устойчивост на изолация на напрежение | 3500VDC/5mA/60s, без повреда, пламък и други явления |
| Изолационно съпротивление | 1000VDC/200MΩ/5s |
| Тегло | По-малко или равно на 3,3 кг |
| Време за освобождаване от отговорност | 5s (60V) |
| IP защита (PTC монтаж) | IP67 |
| Херметичност на нагревателя Приложено напрежение | 0.4MPa, тест 3 минути, изтичане по-малко от 500Par |
| Комуникация | CAN2.0 / Lin2.1 |
Подробности за продуктите




Инсталиране на продукти



Характеристики на продуктите
1, PTC нагревателен елемент за самоконтрол на температурата, отделен от вода и електричество, безопасен и надежден.
2, проста структура, висока термична ефективност, IP67 водоустойчив клас.
3, малка мощност стареене и дълъг експлоатационен живот.
4, има технически параметри на устойчивост на висока температура, устойчивост на студ, устойчивост на корозия, устойчивост на вибрации и устойчивост на електромагнитни смущения.
5, Частите трябва да бъдат маркирани със знаци за рециклиране и повторна употреба, които отговарят на; „Q/LQB C-139 Маркировка за рециклиране на автомобилни части“, а използваните материали отговарят на „Q/LQB C-140 изисквания за забранени вещества в автомобили (пътнически автомобили)“.
Приложение на продуктите


Сертифициране на продукти

ЧЗВ
1. Въпрос: Как мога да получа сервизното обслужване?
О: Ние ще ви изпратим резервните части безплатно, ако проблемите са причинени от нас. Ако проблемите са създадени от мъже, ние също изпращаме резервните части, но те се таксуват. Всеки проблем, можете да ни се обадите директно.
2. Въпрос: Как мога да се доверя на вашата компания?
О: С 20-години професионален дизайн можем да ви предоставим подходящо предложение и най-ниска цена
3. В: Вашата цена конкурентна ли е?
О: Доставяме само висококачествен нагревател за паркиране. Със сигурност ще ви дадем най-добрата фабрична цена въз основа на превъзходен продукт и услуга.
4. В: Защо да изберете нас?
О: Ние сме водещата компания за електрически нагреватели в Китай.
5. В: Как се справя вашата фабрика по отношение на контрола на качеството?
A: CE сертификати. Една година гаранция за качество.
Популярни тагове: 8kw ptc бойлер нова енергия, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















