Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Електрически паркинг нагревател с високо напрежение за автомобили
PTC нагревателят с високо напрежение за електрически превозни средства може да осигури топлина за кабината на нови енергийни превозни средства и да отговаря на стандарта за безопасно размразяване и обезпотяване. Той също така осигурява топлина на други части на автомобила, които изискват регулиране на температурата, като например батерията.
Описание
Електрически паркинг нагревател с високо напрежение за автомобили
1, Представяне на продукта



PTC нагревателят с високо напрежение за електрически превозни средства може да осигури топлина за кабината на нови енергийни превозни средства и да отговаря на стандарта за безопасно размразяване и обезпотяване. Той също така осигурява топлина на други части на автомобила, които изискват регулиране на температурата, като например батерията.
2, параметър на продукта
| Модел | WPTC07-1 |
| Номинална мощност (kw) | 8KW±10 процента @10L/min, Tin=0 степен |
| OEM мощност (kw) | 6KW/7KW/8KW/9KW/10KW |
| Номинално напрежение (VDC) |
350v |
| Работно напрежение | 250~450v |
| Ниско напрежение на контролера (V) | 9-16 или 18-32 |
| Комуникационен протокол | МОГА |
| Метод за регулиране на мощността |
Контрол на скоростите |
| IP рейтинг на конектора | IP67 |
| Среден тип |
Вода: етиленгликол /50:50 |
| Габаритни размери (Д*Ш*В) | 236*147*83мм |
| Монтажни размери | 154 (104)*165 мм |
| Ставно измерение | φ20 мм |
| Модел на конектор за високо напрежение | HVC2P28MV102, HVC2P28MV104 (амфенол) |
| Модел на конектор за ниско напрежение | A02-ECC320Q60A1-LVC-4(A) (адаптивен задвижващ модул Sumitomo) |
3, Предпазни мерки при инсталиране на продукта

4, подробности за продукта



5, Приложение на продукта

6, сертифициране на продукта

7, Нашето предимство
1, Нашата компания произвежда нагреватели повече от 30 години и е единственият определен доставчик на китайски военни превозни средства.
2, Ние предлагаме най-доброто обслужване според вашите нужди;
3, Нашите продукти са с високо качество на ниска цена и се доставят навреме.
4, имаме професионален екип по продажбите, който да ви осигури бързо и топло обслужване през целия процес.
5, малко количество е приемливо.
6, Персонализирани--Ние сме производителят! пробни & OEM & ODM са налични!
7,Безопасност--Имаме собствена тестова таблица, всички наши продукти са стриктно тествани във фабриката.
8, Сертифициране--Имаме CE и сертификат за система за управление на качеството.
9, Високо качество --Нашата компания използва най-модерното оборудване, за да произвежда продукти с най-добро качество.
Популярни тагове: високоволтов електрически паркинг нагревател за автомобили, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също


















