Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Автомобилен нагревател с високо напрежение
Високоволтовите водонагреватели са в състояние да осигурят топлина на пилотската кабина за безопасно размразяване и обезпотяване или на други механизми, които изискват регулиране на температурата.
Описание
Автомобилен нагревател с високо напрежение
Описание на продукта

PTC нагревателят приема PTCR термочувствителен керамичен елемент, който се състои от няколко единични части, комбинирани с гофрирани топлоразсейващи алуминиеви ленти чрез високотемпературно лепило, което има забележителните предимства на малко термично съпротивление и висока ефективност на топлообмен.
Най-голямата му характеристика е неговата безопасност, тоест, когато вентилаторът се повреди и спре, мощността на PTC нагревателя автоматично ще спадне рязко поради недостатъчно разсейване на топлината. По това време температурата на повърхността на нагревателя се поддържа около температурата на Кюри (обикновено 240 градуса), така че да не се предизвика феноменът "зачервяване" на повърхността на електрическия нагревател с нагревателна тръба, което елиминира скритата опасност от инциденти .
Параметри на продукта
| Вещ | WPTC-10 |
| Отоплителна мощност | 2500±10 процента при 25 л/мин, калай =40 степен |
| Номинално напрежение (VDC) | 220V |
| Работно напрежение (VDC) | 175-276V |
| Ниско напрежение на контролера | 9-16 или 18-32V |
| Контролен сигнал | Релейно управление |
| Размер на нагревателя | 209,6*123,4*80,7 мм |
| Монтажни размери | 189,6*70 мм |
| Ставно измерение | φ20 мм |
| Конектор за високо напрежение | ATP06-2S-NFK |
| Съединители за ниско напрежение | 282080-1 (TE) |
| Общо ниво на защита | IP67 |
| Тегло на нагревателя | 1,95±0.1 кг |

За изискванията за напрежение от 170 ~ 275 V, PTC листът приема дебелина 2,4 mm, степен Tc245, за да осигури добро издържане на напрежение и издръжливост, а вътрешната нагревателна сърцевина на продукта е интегрирана в една група.
За да осигурите нивото на защита на продукта IP67, поставете компонента на нагревателната сърцевина на продукта в долната основа под ъгъл, покрийте уплътнителния пръстен на дюзата, натиснете задната външна част с притискаща плоча и след това я запечатайте с лепило за саксии в долната основа и го запечатайте към D тип. горната повърхност на тръбата. След като сглобите други части, използвайте уплътнение, за да натиснете и уплътните между горната и долната основа, за да осигурите добра водоустойчивост на продукта.
Информация за продукта


Предпазни мерки при инсталиране

1. Преди да включите захранването, обърнете внимание дали инсталацията е стабилна и конекторите са свързани надеждно.
2. Заземителният проводник е свързан надеждно, за да се предотврати повреда на компонентите от статично електричество.
3. Антифризът не трябва да съдържа примеси, за да се предотврати запушването на резервоара за вода.
4. След като разопаковате, не забравяйте да проверите дали има повреди по външния вид, причинени от транспортирането. Повреди, причинени от неправилен монтаж и употреба (включително условия на употреба и монтаж извън обхвата, посочен в спецификацията), не се покриват от гаранцията.
Сертификация

Приложение


Доставка

Популярни тагове: високоволтов нагревател автомобилен, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също


















