Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Бойлер високо напрежение 7KW
Hebei Nanfeng Group произвежда нагреватели повече от 30 години и нашата компания е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане на автомобили в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай.7KW PTC електрически нагревател за EV автомобил е специално проектиран за електрически превозни средства и има предимствата на бързо нагряване и опазване на околната среда.
Описание
Бойлер високо напрежение 7KW
Описание на продуктите

Електрическият PTC нагревателен модул се състои от PTC нагревателен модул, управление и вътрешни тръби. Нагретият компонент е монтиран в алуминиева отливка, създавайки запечатана рециркулационна тръба с пластмасов корпус, където охлаждащата течност протича през тялото на нагревателя в криволичеща структура.

Параметри на продуктите
| Номинална мощност (kw) | 7KW |
| Номинално напрежение (VDC) | DC600V |
| Работно напрежение | DC450-750V |
| Ниско напрежение на контролера (V) | DC9-32V |
| Температура на работната среда | -40~85 градуса |
| Температура на съхранение | -40~120 градуса |
| Ниво на защита | IP67 |
| Комуникационен протокол | МОГА |
Снимка на продукта


Приложение




Популярни тагове: бойлер високо напрежение 7kw, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също



















