Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР

HVC високоволтов нагревател за охлаждаща течност за електрически превозни средства
Високоволтовите водонагреватели са в състояние да осигурят топлина на пилотската кабина за безопасно размразяване и обезпотяване или на други механизми, които изискват регулиране на температурата.
Описание
HVC високоволтов нагревател за охлаждаща течност за електрически превозни средства
Описание на продукта

HVC нагревател с високо напрежение на охлаждащата течност може да се използва за подобряване на енергийните характеристики на батерията в EV и HEV. Освен това позволява да се генерират комфортни температури в кабината за кратко време, което позволява по-добро изживяване при шофиране и пътници. С висока плътност на топлинна мощност и бързо време за реакция поради ниската си топлинна маса, тези нагреватели също така разширяват чисто електрическия обхват на движение, тъй като използват по-малко енергия от батерията.
Параметри на продукта
| Вещ | WPTC-10 |
| Отоплителна мощност | 2500±10 процента при 25 л/мин, калай =40 степен |
| Номинално напрежение (VDC) | 220V |
| Работно напрежение (VDC) | 175-276V |
| Ниско напрежение на контролера | 9-16 или 18-32V |
| Контролен сигнал | Релейно управление |
| Размер на нагревателя | 209,6*123,4*80,7 мм |
| Монтажни размери | 189,6*70 мм |
| Ставно измерение | φ20 мм |
| Конектор за високо напрежение | ATP06-2S-NFK |
| Съединители за ниско напрежение | 282080-1 (TE) |
| Общо ниво на защита | ИП67 |
| Тегло на нагревателя | 1,95±0.1 кг |

Информация за продукта


Предпазни мерки при инсталиране

1. Обърнете внимание на стабилната инсталация преди включване и надеждната връзка на конектора.
2. Заземяващият проводник е надеждно свързан, за да се предотврати повреждането на статичното електричество на компонентите.
3. Антифризът не трябва да съдържа примеси, за да се предотврати запушването на резервоара за вода.
4. След разопаковането, моля, проверете дали има повреди по външния вид, причинени от транспортирането. Повреди, причинени от неправилен монтаж и употреба (включително условия на употреба и монтаж извън обхвата, посочен в спецификацията), не се покриват от гаранцията.
Предпазни мерки при използването на PTC водонагреватели
Дебитът на водата във водния цикъл е по-голям или равен на 4L/min, ако дебитът е твърде нисък, това ще причини честа температурна защита.
Феномен на повреда Причина за повреда Коригиращи мерки
| Феномен на повреда | Причина за повреда | Корективни мерки |
| Не може да се използва | Конекторът за високо напрежение не е включен или има лош контакт | Проверете дали конекторът за високо напрежение е в добър контакт |
| Конекторът за ниско напрежение не е включен или е в лош контакт | Проверете дали конекторът за ниско напрежение е в добър контакт | |
| Намалено съпротивление на изолацията | Сменете PTC нагревател за вода | |
| Без отопление | Повреден конектор за високо напрежение или лош контакт | Проверете дали конекторът за високо напрежение е в добър контакт |
| Конекторът за ниско напрежение е повреден или в лош контакт | Проверете дали конекторът за ниско напрежение е в добър контакт | |
| Бавно нагряване | Бавно стартиране при ниска температура на водата | Нито един |
| Ниско високо напрежение и бавен старт | Регулирайте напрежението | |
| Дебитът на антифриза е малък | Регулирайте скоростта на потока | |
| Водният път е блокиран | Почистете водния път |
Сертификация

Приложение


Доставка

Популярни тагове: hvc нагревател за охлаждаща течност с високо напрежение за електрически превозни средства, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също












