Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
4KW дизелов паркинг нагревател
FJH-4 / 1C-E Модел въздушен паркинг нагревател (наричан по-нататък нагревател) е специален нагревател за каравана, който интегрира топла вода и топъл въздух. Този нагревател не може да се използва в автобуси или превозвачи на опасни товари.
Описание
1.4KW дизелов паркинг нагревателПрофил
FJH-4 / 1C-E Модел въздушен паркинг нагревател (наричан по-нататък нагревател) е специален нагревател за каравана, който интегрира топла вода и топъл въздух. Този нагревател не може да се използва в автобуси или превозвачи на опасни товари.
2. Основни технически данни
| Номинално напрежение | DC12V |
| Диапазон на работното напрежение | DC10.5V ~ 16V |
| Краткосрочна максимална консумация на енергия | 8-10A |
| Средна консумация на енергия | 1.8-4A |
| Тип гориво | Дизел |
| Мощност на топлината на горивото (W) | 2000/4000/5000 |
| Разход на гориво (g / H) | 220/440/550 |
| Ток в покой | 1mA |
| Обем на подаване на топъл въздух m3 / h | 287макс |
| Максимално налягане на водната помпа | 2,8 бара |
| Максимално налягане на системата | 4,5 бара |
| Номинално електрическо напрежение | ~220V |
| Тегло (кг) | 15,6 кг (без вода) |
| Работна надморска височина | ≤1500m |
| Работна (околна среда) температура | -25℃~+80℃ |
| Разсейване на електрическа мощност | 3.9A7.8A |
| Капацитет на резервоара за вода | 10L |
3.4kw дизелов дисплей за паркинг

4. Функция
Нагревателят е вградена машина за топла вода и топъл въздух, която може да осигури битова гореща вода, докато отоплява обитателите. Този нагревател позволява използване по време на шофиране. Този нагревател има и функцията да използва локално електрическо отопление.
Популярни тагове: 4kw дизелов паркинг нагревател
Може да харесаш също



















