Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Самогенериращ се дизелов въздушен нагревател
Ние сме фабрика за отопление и охлаждане в Китай с повече от 30 години опит. Предоставяме го на превозни средства на китайската армия; той представлява най-високото ниво на качество в китайските водни паркинг нагреватели.
Описание
Самогенериращ се дизелов въздушен нагревател
Описание на продуктите


Благодарим ви, че използвате този наскоро патентован преносим самогенериращ се дизелов нагревател. Топлината, произведена от изгарянето на гориво, може да осигури източник на непрекъсната топлина за потребителите. Нагревателят се характеризира с вътрешното използване на патентована технология за генериране на електроенергия на термоелектрическия модул на компанията, в случай че няма нужда от достъп до външно захранване. нормалната работа на машината, с малък размер, леко тегло, без открит огън, нисък шум, лесна за носене и т.н., следователно, приложението на нагревателя е значително разширено.
Параметър на продуктите
| Модел | NFGMH-04D |
| Отоплителна среда | въздух |
| Ниво на топлина | 1-9 |
| Топлинна оценка | 1KW-4KW |
| Разход на гориво | 0.1L/H - 0.48L/H |
| Номинална консумация на енергия | <40W |
| Номинално напрежение: (макс.) | 16.8V |
| Шум | 30 до 70dB |
| Температура на входящия въздух | Макс. +28 градус |
| гориво | дизел |

Подробности за продуктите




Приложение на продуктите

Нашата компания

Популярни тагове: самогенериращ се дизелов нагревател за въздух, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също
















