Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
220V каравана под пейка климатик за RV
Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Климатикът за каравана под плажа има предимствата да не заема място и може да проектира изхода за въздух според вашите собствени нужди.
Описание
220V каравана под пейка климатик за RV
Описание на продуктите

Ако искате да инсталирате климатик във вашето превозно средство за отдих (RV), един избор, който трябва да обмислите, е подов климатик. Този тип система се инсталира под превозното средство, обикновено под жилищната зона, и предлага няколко предимства пред традиционните покривни модули.
Първо и най-важно, подовите климатични модули осигуряват елегантен, нископрофилен вид на покрива на вашия RV. Това може да бъде особено желателно за тези с по-високи превозни средства или които искат по-рационализиран външен вид. Освен това освобождава ценно пространство на покрива за други аксесоари, като слънчеви панели или стелажи за съхранение.
Второ, подовите климатици обикновено са по-тихи от покривните. Това е така, защото те са отделени от жилищната зона на RV и шумът е сведен до минимум чрез изолацията и материалните бариери между модула и интериора.

Друго предимство на подовите тела е тяхната подобрена енергийна ефективност. Тези системи обикновено имат по-големи, многостепенни компресори и вентилатори с променлива скорост, което означава, че стартират и спират по-рядко и използват по-малко енергия като цяло. Освен това те могат да бъдат зонирани в различни зони на RV, така че можете да контролирате температурата във всяка стая поотделно и да избягвате ненужно охлаждане на зони.
Процесът на инсталиране на подови климатици също е относително прост и ясен. Повечето модели могат да бъдат монтирани без премахване на мебели и целият процес може да бъде завършен само за няколко часа. Веднъж монтиран, уредът изисква минимална поддръжка и има дълъг живот.
Параметър на продуктите
| Модел | NFHB9000 |
| Номинален капацитет на охлаждане |
9000BTU |
| Номинален капацитет на термопомпа | 9500BTU |
| Допълнителен електрически нагревател | 500W (но версията 115V/60Hz няма нагревател) |
| Захранване | 220-240V/50Hz, 220V/60Hz, 115V/60Hz |
| Хладилен агент | R410A |
| Компресор | Вертикален ротационен тип, Rechi или Samsung |
| Система | един двигател + 2 вентилатори |
| Общ материал на рамката | едно парче, EPP Метална основа |
| Размери на модула (Д*Ш*В) | 734*398*296 мм |
| Нето тегло | 27,8 кг |
Структура на продукта:

Инсталиране на продукти


Приложение на продуктите

Популярни тагове: 220v каравана под пейка климатик за RV, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















