Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Климатик каравана под плажа
Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Климатикът за каравана под плажа има предимствата да не заема място и може да проектира изхода за въздух според вашите собствени нужди.
Описание
Климатик каравана под плажа
1, Представяне на продукта

Този климатик под легло HB9000 е подобен на Dometic Freshwell 3000, със същото качество и ниска цена, той е водещият продукт на нашата компания. Той има две функции за отопление и охлаждане, подходящ за RVs, ванове, горски кабини и т.н. В сравнение с климатика на покрива, климатикът под леглото заема по-малка площ и е по-подходящ за използване в RVs с ограничено пространство.
Три превключвателя по ваш избор:

2, параметър на продукта
| Модел | NFHB9000 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 9000BTU |
| Номинален капацитет на термопомпа | 9500BTU |
| Допълнителен електрически нагревател | 500W (но версията 115V/60Hz няма нагревател) |
| Захранване | 220-240V/50Hz, 220V/60Hz, 115V/60Hz |
| Хладилен агент | R410A |
| Компресор | вертикален ротационен тип, Rechi или Samsung |
| Система | един мотор плюс 2 вентилатора |
| Общ материал на рамката | едно парче EPP Метална основа |
| Размери на модула (Д*Ш*В) | 734*398*296 мм |
| Нето тегло | 27,8 кг |
Структура:

3, Предимство
(1) Спестяване на място;
(2) Нисък шум и ниски вибрации;
(3) Въздухът се разпределя равномерно през 3 вентилационни отвора в цялата стая, по-удобно за потребителите;
(4) Еднокомпонентна EPP рамка с по-добра звуко/топло/вибрационна изолация и толкова проста за по-бърз монтаж и поддръжка;
(5) NF продължи да доставя A/C модул под масата изключително за топ марка в продължение на 10 години.
(6) Имаме три контролни модела, много удобни.

4, Инсталация


5, Приложение


6, ЧЗВ
(1) Въпрос: Вие сте производител, търговска компания или трета страна?
О: Ние сме производител и нашата компания е създадена повече от 30 години.
(2) В: Къде се намира вашата фабрика?
О: Намира се в индустриалната зона Wumaying на окръг Nanpi на провинция Хъбей, покрива площ от 80,000㎡.
(3) Q: Какъв тип на вашия продукт?
О: Нашите продукти включват нагревател за паркиране на въздух, нагревател за паркиране на вода, комбиниран нагревател за въздух и вода за каравани, части за електрически превозни средства, части за нагревател и климатик за паркиране.
(4) В: Можете ли да ми дадете отстъпка?
О: Налична е отстъпка, но трябва да видим реалното количество, имаме различна цена въз основа на различно количество, колко отстъпки се определят от количеството, освен това нашата цена е много конкурентна в областта.
(5) В: Можете ли да предоставите чертежи и технически данни?
О: Да, нашият професионален технически отдел ще проектира и предостави чертежи и технически данни.
Популярни тагове: климатик за каравана под плажа, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















