Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
4kw интегрирана машина за нагревател на въздух и вода за дизел
4kw интегрирана машина за нагревател за въздух и вода за дизел е специален нагревател за каравана, който интегрира топла вода и топъл въздух. Този нагревател не може да се използва в автобуси или превозвачи на опасни товари. Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане в Китай и определен доставчик на китайски военни превозни средства.
Описание
4kw интегрирана машина за нагревател на въздух и вода за дизел
1, Представяне на продукта


Нагревателят е комбиниран нагревател за въздух и вода за каравана, интегрирана машина за въздух, която едновременно доставя топла вода и отоплява пътниците. Този нагревател може да се използва по време на шофиране. Този нагревател има и функция на локално електрическо отопление.
2, параметър на продукта
| Номинално напрежение | ДК12В |
| Диапазон на работното напрежение | DC10,5V-16V |
| Краткосрочна максимална консумация на енергия | 8-10A |
| Средна консумация на енергия | 1.8-4A |
| Тип гориво | дизел/бензин |
| Топлинна мощност на газ (W) | 2000 4000 |
| Разход на гориво (g/h) | 240/270 |
| Газово налягане | 30 mbar |
| Обем на подаване на топъл въздух m3/h | 287 макс |
| Капацитет на резервоара за вода | 10L |
| Максимално налягане на водната помпа | 2,8 бара |
| Максимално налягане на системата | 4,5 бара |
| Номинално електрическо захранващо напрежение | 220V/110V |
| Електрическа мощност за отопление | 900W 1800W |
| Разсейване на електрическа мощност | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Работна (околна) температура | -25 градуса - плюс 80 градуса |
| Тегло (кг) | 15,6 кг |
| Размери (mm) | 510×450×300 |
| Работна надморска височина | По-малко или равно на 1500 m |
3, размер на продукта

4, Структура на продукта

5, Инсталиране на продукта

Нагревателят трябва да се монтира в носещи подове, двойни подове или подове. Ако няма подходяща подова настилка, шперплатът може първоначално да се използва като носеща повърхност.
★ Нагревателят трябва да бъде здраво фиксиран върху монтажната повърхност с винтове, за да се предотврати повреда на газовата тръба по време на шофиране и причиняване на повреда.
6, Тримесечна поддръжка
Преди всеки отоплителен сезон трябва да се извършват следните работи по поддръжката от професионалисти:
Проверете дали входът и изходът на въздуха са замърсени и чужди тела.
Почистете външната страна на нагревателя.
Проверете за корозия и разхлабване на съединенията на веригата.
Проверете дали всмукателните и изпускателните тръби са блокирани или повредени.
Проверете горивопровода за изтичане.
7, Сертифициране на продукта

7, Защо да изберете нас?
1, Нашата компания е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане на автомобили в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай.
2, Контрол на качеството през целия производствен процес.
3, Обща проверка на фиксирането преди опаковане.
4, През 2006 г. нашата компания е преминала сертификация на системата за управление на качеството ISO/TS16949:2002.
5, След като направите поръчка, ние ще проследим целия процес и ще го актуализираме за вас. Събиране на стоки, товарене на контейнери и проследяване на транспортна информация за стоки за вас.
6, Всеки от нашите продукти, от който се интересувате, или всякакви персонализирани поръчки, които искате да направите, всички артикули, които искате да закупите, Моля, уведомете ни за вашите изисквания. Нашият екип ще направи всичко възможно, за да ви помогне.
Популярни тагове: 4kw интегрирана машина за нагревател за въздух и вода за дизел, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















