Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Вграден нагревател за вода и въздух на LPG за RV кемпер
LPG вода и сър интегриран нагревател за RV кемпер е специален нагревател за каравана, който интегрира топла вода и топъл въздух. Този нагревател не може да се използва в автобуси или превозвачи на опасни товари. Hebei Nanfeng Group е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане в Китай и определен доставчик на китайски военни превозни средства.
Описание
Вграден нагревател за вода и въздух на LPG за RV кемпер
Спецификация на продукта

Вграден нагревател за вода и въздух на LPG за RV кемпере най-удобното отоплително оборудване сред продуктите на NF. Може да доставя топла вода и да доставя топъл въздух с едно устройство, а интелигентното автоматично оттичане при ниска температура предпазва резервоара за вода. Серията Combi се характеризира с невероятната си гъвкавост на приложение. Може да загрява само въздуха, както и само водата. Можете да се насладите на двоен комфорт с едно устройство. Всички различни модели на потребление на енергия са най-ефективни, а всички технически предимства са в полза на клиента. Това означава, че спестявате не само електроенергия, но и разходи.
контролен панел:

Параметър на продукта
| Номинално напрежение | DC12V |
| Диапазон на работното напрежение | DC10,5V-16V |
| Краткосрочна максимална консумация на енергия | 5.6A |
| Средна консумация на енергия | 1.3A |
| Топлинна мощност на газ (W) | 2000 4000 6000 |
| Разход на гориво (g/h) | 160 320 480 |
| Газово налягане | 30 mbar |
| Топъл въздух Delivery Обем m3/h | 287 макс |
| Капацитет на резервоара за вода | 10L |
| Максимално налягане на водната помпа | 2,8 бара |
| Максимално налягане на системата | 4,5 бара |
| Номинално електрическо захранващо напрежение | -220V/110V |
| Електрическа мощност за отопление | 900W 1800W |
| Разсейване на електрическа мощност | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Работна (околна) температура | -25 градуса - плюс 80 градуса |
| Тегло (кг) | 15,6 кг |
| Размери (mm) | 510×450×300 |
| Работна надморска височина | По-малко или равно на 1500 m |


Инструкции за безопасност
Газът, получен от резервоара за втечнен газ, е задължително да бъде в газообразно състояние.
Втечненият газ не се допуска, за да се избегне опасността. Ако възникне изтичане на газ или миризма на газ.
Незабавно загасете открития пламък.
Отворени врати и прозорци.
Затворете всички клапани, резервоари за втечнен газ.
Пушенето забранено.
Не работете с никакви електрически превключватели.
Помолете специалиста да провери щателно газовата система.
Предимство
Удвоете комфорта: необходим е само един уред за отопление на автомобила и захранване с топла вода. Надеждните комбинирани нагреватели заемат ограничено пространство, работят икономично и ефективно и се предлагат във версии на газ и дизел. Топлият въздух се изпраща до най-добрата позиция в автомобила през четирите изпускателни отвора
Добър във всичко:Combi може да работи на газ или дизел, електрически или хибриден режим
Удобство:Може да се комбинира с климатика за осъществяване на автоматичен контрол на температурата.Умен:Стандартният предпазен дренажен клапан против замръзване може автоматично да източи водата, когато температурата падне до 3 плюс 1 градуса
Ефективно:Като се има предвид самодостатъчността и ниската му консумация на енергия
Инсталиране и приложение





Опаковане

ЧЗВ
1, Q: Търговска компания или производител ли сте?
О: Ние сме професионален производител, специализиран в ортопедични и спортни продукти. И търгуваме директно с нашите продукти с нашите клиенти.
2, В: Как мога да стигна до вашата компания?
О: Нашата компания е в Пекин, можем да ви вземем на летището.
3, В: Бихте ли получили отстъпка, ако имам голяма поръчка?
О: Да, можем да предложим различна отстъпка според количеството на вашата поръчка.
4, В: Мога ли да поискам промяна на формата на опаковката и транспортирането?
О: Да, ние можем да променим формата на опаковката и транспорта според вашата заявка, но вие трябва да поемете собствените си разходи, направени през този период, и спредовете.
5, В: Какво е вашето предимство в сравнение с вашите конкуренти?
A: (1). Квалифициран производител
(2). Надежден контрол на качеството
(3). Конкурентна цена
(4). Високоефективна работа (24*7 часа)
(5). Обслужване на едно гише
Популярни тагове: lpg вода и въздух интегриран нагревател за RV кемпер, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също



















