Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Нови енергийни електрически водни помпи за автобус
Електрическите водни помпи NF New Energy за електрически автобуси се използват главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
Описание
Електрически водни помпи New Energy за автобус
представяне на продукта


Електрическите водни помпи NF New Energy се състоят от главата на помпата, работното колело и безчетковия двигател, структурата е стегната, теглото е леко.
Неговият принцип на работа е: работното колело е монтирано на ротора на двигателя, роторът и статорът са разделени от екранираща втулка и топлината, генерирана от двигателя, може да бъде извлечена чрез охлаждащата среда. В резултат на това неговата адаптивност към работната среда може да се адаптира към 40 градуса ~ 100 градуса температура на околната среда, продължителността на живота е повече от 15 000 часа.
Параметър на продукта
| Номер на модела | HS- 030-151A |
| Температура на околната среда | -40ºC~ плюс 100ºC |
| Средна темп | По-малка или равна на 90ºC |
| Номинално напрежение | 12V |
| Обхват на напрежението | DC9V~DC16V |
| Степен на хидроизолация | IP67 |
| Срок на експлоатация | По-голямо или равно на 15000h |
| Шум | По-малко или равно на 50dB |
(1) Номер на модела: HS- 030-151A30
Входяща мощност: 30W
Номинален ток: По-малък или равен на 3A
Flowing: >1.2t
Глава: 3м
Максимална глава: 6,5 м
(2) Номер на модела: HS- 030-151A50
Входяща мощност: 50W
Номинален ток: По-малък или равен на 4,8A
Flowing: >1.2t глава:
5m
Максимална глава: 8,5 м

Опаковка и доставка

Приложение на продуктаn

Популярни тагове: нови енергийни електрически водни помпи за автобус, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също



















