Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Електрическа водна помпа за двигател
Електрическите водни помпи NF New Energy за електрически автобуси се използват главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
Описание
Електрическа водна помпа за двигател
1, Представяне на продукта

Електрическата водна помпа, произведена от NF, се състои главно от капак на помпата, възел на ротора на работното колело, възел на статорната втулка, възел на статора на корпуса, задвижваща плоча на двигателя, охлаждаща плоча на задния капак и др. Компактна структура и леко тегло.
Неговият принцип на работа е, че работното колело и роторният възел са интегрирани, роторът и статорът са разделени от защитна втулка и топлината, генерирана от ротора, може да бъде прехвърлена към охлаждащата среда.
Следователно, той има силна адаптивност към работната среда и може да се адаптира към околна температура от 40 градуса до 95 градуса. Корпусът на помпата е направен от много издръжлив и устойчив на износване материал и експлоатационният му живот е повече от 35,000 часа.
2, параметър на продукта
| Номер на модела | HS- 030-512A |
| Температура на околната среда | -40 градуса - плюс 95 градуса |
| Средна (антифриз) Темп | По-малко или равно на 105 градуса |
| Номинално напрежение | 24v |
| Обхват на напрежението | DC18V-DC30V |
| Текущ | По-малко или равно на 11,5 A (когато главата е 6 m) |
| течаща | Q По-голямо или равно на 6000L/H (когато напорът е 6m) |
| Шум | По-малко или равно на 60dB |
| Срок на експлоатация | По-голямо или равно на 35000h |
| Степен на хидроизолация | IP67 |
3, Структура на продукта


4, Приложение

5, Нашето предимство
1, Нашата компания произвежда нагреватели повече от 30 години и е единственият определен доставчик на китайски военни превозни средства.
2, Ние предлагаме най-доброто обслужване според вашите нужди;
3, Нашите продукти са с високо качество на ниска цена и се доставят навреме.
4, имаме професионален екип по продажбите, който да ви осигури бързо и топло обслужване през целия процес.
5, малко количество е приемливо.
Популярни тагове: електрическа водна помпа за двигател, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















