Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
7KW автомобилен електрически нагревател със CE
Hebei Nanfeng Group произвежда нагреватели повече от 30 години и нашата компания е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане на автомобили в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай. Основните целеви пазари включват електрически превозни средства. батерии за управление на топлината и ОВК хладилни агрегати. В същото време ние също си сътрудничим с Bosch и качеството на нашите продукти и производствената ни линия са силно одобрени от Bosch.
Описание
7KW автомобилен електрически нагревател със CE
PTC нагревател на охлаждащата течност Описание

PTC нагревател на охлаждащата течност
Какво е PTC нагревател на охлаждащата течност? По принцип това е устройство, което регулира температурата с помощта на PTC (положителен температурен коефициент) технология. PTC нагревателите за охлаждаща течност произвеждат топлина, когато електричеството преминава през тях. Това означава, че с повишаването на температурата съпротивлението на радиатора също се увеличава, което води до по-малко протичане на ток и по-малко генерирана топлина.
Нагревател на охлаждащата течност с високо напрежение
В новите енергийни превозни средства високоволтовите нагреватели на охлаждащата течност се използват за регулиране на температурата на батерии, двигатели и други електрически компоненти. В резултат нагревателите с високо напрежение на охлаждащата течност могат да помогнат за удължаване на живота на тези критични компоненти. Това е особено важно за електрическите превозни средства, които разчитат в голяма степен на батерии и електрически двигатели за задвижване. Доставчиците на нагреватели за батерии с високо напрежение следват тенденцията за производство на продукти за отопление с охлаждаща течност с високо напрежение.

PTC параметри на нагревателя на охлаждащата течност
| Електрическа енергия | По-голяма или равна на 7000 W, степен Tmed=60; 10L/min, 410VDC |
| Диапазон на високо напрежение | 250~490V |
| Диапазон на ниско напрежение | 9~16V |
| Пусков ток | По-малко или равно на 40A |
| Режим на управление | LIN2.1 |
| Ниво на защита | IP67&IP6K9K |
| Работна температура | Tf-40 градуса ~125 градуса |
| Температура на охлаждащата течност | -40~90 градуса |
| Антифриз | 50 (вода) + 50 (етилен гликол) |
| Тегло | 2,55 кг |
PTC нагревател на охлаждащата течност Размер:

Монтаж на PTC нагревател на охлаждащата течност

Структура на нагревателя на охлаждащата течност PTC:

Подробности за нагревателя на охлаждащата течност PTC






PTC нагревател на охлаждащата течност


PTC сертификат за нагревател на охлаждащата течност

Нашата компания

кой ни избира?
Hebei Nanfeng Automobile Equipment (Group) Co., Ltd е групова компания с 6 фабрики, които специално произвеждат нагреватели за паркиране, климатици за паркиране, нагреватели за електрически превозни средства и части за нагреватели за повече от 30 години. Ние сме водещите производители на нагреватели за паркиране в Китай.
Производствените единици на нашата фабрика са оборудвани с високотехнологични машини, устройства за тестване за строг контрол на качеството и екип от професионални техници и инженери, които потвърждават качеството и автентичността на нашите продукти.
Посрещането на стандартите и изискванията на нашите клиенти винаги е било наш основен приоритет. Той винаги насърчава нашите експерти непрекъснато да обмислят, иновират, проектират и произвеждат нови продукти, безупречно подходящи за китайския пазар и нашите клиенти от всяко кътче на света.
решение на едно място
професионален екип
високо качество
Популярни тагове: 7kw автомобилен електрически нагревател с ce, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също


















