Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
PTC нагревател за електрически автобуси
Високоволтовите водонагреватели са в състояние да осигурят топлина на пилотската кабина за безопасно размразяване и обезпотяване или на други механизми, които изискват регулиране на температурата.
Описание
PTC нагревател за електрически автобуси
Описание на продукта


Този PTC електрически нагревател е подходящ за електрически / хибридни / превозни средства с горивни клетки и се използва главно като основен източник на топлина за регулиране на температурата в превозното средство. Електрическият нагревател PTC е приложим както в режим на шофиране на превозно средство, така и в режим на паркиране. В процеса на нагряване електрическата енергия се преобразува ефективно в топлинна енергия от PTC компоненти.
Характеристика:
Електрическо отопление антифриз
Инсталиран в циркулационна система за водно охлаждане
С функция за краткотрайно съхранение на топлина
Природосъобразно
Параметри на продукта
| Вещ | WPTC-10 |
| Отоплителна мощност | 2500±10 процента при 25 л/мин, калай =40 степен |
| Номинално напрежение (VDC) | 220V |
| Работно напрежение (VDC) | 175-276V |
| Ниско напрежение на контролера | 9-16 или 18-32V |
| Контролен сигнал | Релейно управление |
| Размер на нагревателя | 209,6*123,4*80,7 мм |
| Монтажни размери | 189,6*70 мм |
| Ставно измерение | φ20 мм |
| Конектор за високо напрежение | ATP06-2S-NFK |
| Съединители за ниско напрежение | 282080-1 (TE) |
| Общо ниво на защита | IP67 |
| Тегло на нагревателя | 1.95±0.1kg |
За да осигурите ниво на защита на продукта IP67, поставете компонента на нагревателната сърцевина на продукта в долната основа под ъгъл, покрийте уплътнителния пръстен на дюзата, натиснете задната външна част с притискаща плоча и след това я запечатайте с лепило за саксии в долната основа и го запечатайте към D тип. горната повърхност на тръбата. След като сглобите други части, използвайте уплътнение, за да натиснете и уплътните между горната и долната основа, за да осигурите добра водоустойчивост на продукта.

Информация за продукта


Предпазни мерки при инсталиране

Сертификация

Приложение


Доставка

Популярни тагове: електрически автобус ptc нагревател, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също



















