Нова версия на продукта: NFRTN2-135HP покрив A/C за каравана
На първо място, трябва да знаем, че климатикът в RV е разделен на климатик за шофиране и климатик за паркиране. Климатикът на автомобила е климатикът, който се предлага с оригиналния двигател на автомобила, когато той стартира, и е климатикът, използван по време на шофирането на автомобила. Климатикът е с климатик на борда на паркинга. Обикновено монтирана на върха на превозното средство, външната машина е извън превозното средство, а вътрешната машина е върху горната част на превозното средство. Климатикът на покрива на гаража за паркиране увеличава височината на RV с 20-30см. Има и отделни производители на климатици за паркиране, които са монтирани под седалките, защото те не трябва да променят външния вид, така че те са по-подходящи за лични модификация приятели.
Днес бих искал да ви препоръчам монтиран на върха климатик от нашата компания:
NFRTN2-135HP покрив A /C за каравана
| Размери на горните единици (L *W*H) | 1054* 736* 253 мм |
| Нетно тегло | 45KG 45KG |
| Номинален капацитет за охлаждане | 12000BTU |
| Номинална топлинна помпа капацитет | 12500BTU (но 115V/ 60Hz версия няма HP) |
| Захранване | 220- 240V / 50Hz, 220V / 60Hz, 115V / 60Hz |
| Охладител | 1000000000000000 |
| Компресор | хоризонтален тип, Gree или други |
| Двоен мотори + система за двойни вентилатори | |
| PP пластмасово впръскване на метална основа | |
| Материал на вътрешната рамка | Енп |



Битови сплит или прозорец климатици са много по-евтини от професионални RV климатици, защо да не изберете домашни климатици? Това е въпрос, който се поставя под въпрос от много приятели на RV. Въпреки това, не се препоръчва да се инсталира в RV, защото предпоставката на дизайна на климатика на домакинството е фиксирана, и превозното средство се движи, неравен, и нивото на сеизмично съпротивление на дизайна на климатика на домакинството не отговаря на изискванията на шофиране в превозното средство. При продължителна употреба, компонентите на климатика ще се разхлабят и деформират по време на шофирането на превозното средство, което ще доведе до скрити опасности за безопасността на потребителите. Следователно, не се препоръчва да се използват битови климатици в RVs.





