Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
24v електронна водна помпа Водна помпа за охлаждаща течност
Електрическите водни помпи NF New Energy за електрически автобуси се използват главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
Описание
Електронна водна помпа Водна помпа за охлаждаща течност
представяне на продукт


Структура и състав
Електрически мотор: Електронната водна помпа има вграден електрически мотор, обикновено безчетков DC двигател, а пускането, спирането и скоростта на двигателя се управляват чрез електронна система за управление.
Водна помпа: Водната помпа е частично отговорна за транспортирането на охлаждаща течност или други течности от едно място на друго за постигане на функции за управление на топлината, охлаждане или водоснабдяване.
Електронна система за управление: Управлява пускането и спирането на двигателя, скоростта и работното състояние на водната помпа и може да се регулира интелигентно според работния статус на автомобила и температурните изисквания.
Параметър на продукта
| Номер на модела | ХС%7б%7б0%7д%7дА |
| Температура на околната среда | -40ºC~+100ºC |
| Средна темп | По-малка или равна на 90ºC |
| Номинално напрежение | 12V |
| Обхват на напрежението | ДК9В%7еДК16В |
| Степен на хидроизолация | ИП67 |
| Срок на експлоатация | По-голямо или равно на 15000h |
| Шум | По-малко или равно на 50dB |

Опаковка и доставка

Приложение на продуктаn

Популярни тагове: 24v електронна водна помпа охлаждаща водна помпа, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също


















