Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
Електрическа водна помпа New Energy
Електрическите водни помпи NF New Energy за електрически автобуси се използват главно за охлаждане и разсейване на топлината на електрически двигатели, контролери, батерии и други електрически уреди в новата енергия (хибридни и чисто електрически превозни средства).
Описание
Нова енергийна електрическа водна помпа
1, Представяне на продукта

Новата водна помпа за електрическа енергия NF се състои от глава на помпата, работно колело и двигател на подбудителя, компактна структура и леко тегло.
Неговият принцип на работа е: работното колело е монтирано на ротора на двигателя, а роторът и статорът са разделени от защитна втулка и топлината, генерирана от двигателя, може да бъде изнесена в охлаждащата среда. Следователно неговата адаптивност към работната среда е висока, той може да се адаптира към широк температурен диапазон от 40 градуса ~100 градуса, а експлоатационният му живот е повече от 15 000 часа.
2, параметър на продукта
| Номер на модела | HS- 030-151A |
| Температура на околната среда | -40 градуса - плюс 100 градуса |
| Средна темп | По-малко или равно на 90 градуса |
| Номинално напрежение | 12V |
| Обхват на напрежението | DC9V-DC16V |
| Степен на хидроизолация | IP67 |
| Срок на експлоатация | По-голямо или равно на 15000h |
| Шум | По-малко или равно на 50dB |
3, Структура на продукта

4, подробности за продукта


5, Приложение

6, Нашето предимство
1. лесен за инсталиране
2. Плавна работа без шум
3. Строга система за управление на качеството
4. Превъзходно оборудване
5. Професионални услуги
6.OEM/ODM услуги
7. Оферта мостра
8. Висококачествени продукти
1) Видове сортове за селекция
2) Конкурентна цена
3) Бърза доставка
Популярни тагове: нова енергийна електрическа водна помпа, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















