Свържете се с нас
Хъбей Нанфън Автомобил Оборудване (Група) ООД
Телефон: плюс 86 18811334770
Тел: плюс 86 0317 8620396
Тел: плюс 86 010 58673556
Факс: плюс 86 010 58673226
Електронна поща:nh.jiao@auto-parkingheater.com
Добавяне: Стая 505, Сграда Б, Безплатно Град Център, № 58, Изток Трето Пръстен Юг Път, Чаоянг Област, Пекин, 100022, КНР
7kw високоволтов нагревател на охлаждащата течност
Hebei Nanfeng Group произвежда нагреватели повече от 30 години и нашата компания е най-големият производител на оборудване за отопление и охлаждане на автомобили в Китай и определен доставчик на военни превозни средства в Китай.7KW PTC електрически нагревател за EV автомобил е специално проектиран за електрически превозни средства и има предимствата на бързо нагряване и опазване на околната среда.
Описание
7kw високоволтов нагревател на охлаждащата течност
Описание на продуктите


Характеристиките на самия PTC елемент определят, че когато температурата се повиши, съпротивлението се увеличава и постижимата мощност на нагряване автоматично ще намалее. По този начин, дори и в най-лошия случай, може да ограничи максималната температура на системата до ниво, което околната среда може да понесе
Параметри на продуктите
| Номинална мощност (kw) | 7КВ |
| Номинално напрежение (VDC) | ДК600В |
| Работно напрежение | DC450-750V |
| Ниско напрежение на контролера (V) | DC9-32V |
| Температура на работната среда | -40~85 градуса |
| Температура на съхранение | -40~120 градуса |
| Ниво на защита | ИП67 |
| Комуникационен протокол | МОГА |
Снимка на продукта



Приложение



Популярни тагове: 7kw високоволтов нагревател за охлаждаща течност, Китай, фабрика, доставчици, производители, продавач, търговия на едро, оферта
Може да харесаш също

















